Spevník – Poslali ma orať (1/2-tónová modulácia – prechod do inej tóniny)
Najskôr dávam v úplne najjednoduchšej verzii bez modulácie: Pre ukulele si nájdi príslušné akordy tu: https://arch.mojagitara.com/databaza-akordov-na-ukulele-ladenie-g-c-e-a/ V tejto skladbe sa nebudeme ani tak venovať jednotlivým kadenciám (aj keď ide o prechod celkove cez tri tóniny čítať viac